POMOC DROGOWA RADOMSKO – HOLOWANIE TIR

Wybierając się w trasę w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia awarii, warto zadbać o stan techniczny pojazdu. Nie wszystko jednak zależy od działań kierowcy. W czasie jazdy może dojść do trudnych do przewidzenia zdarzeń, takich jak kolizja, która będzie wymagała wezwania pomocy drogowej. W takiej sytuacji nie warto ryzykować, tylko zaufać profesjonalistom z wieloletnim
doświadczeniem. Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnej auto pomocy dla właścicieli pojazdów TIR na autostradzie A1 koło Radomska. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie holowania, napraw, transportu na lawecie i wiele innych.
Potrzebujesz pilnie pomocy drogowej na autostradzie A1? Wybierz Hol-Trans!

Nasza firma Hol-Trans ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy drogowej w Radomsku i okolicach, w tym na autostradzie A1. Nasi klienci doceniają nas za to, że wszystkie powierzone zadania wykonujemy z największym zaangażowaniem i zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Nasza kadra to wyszkoleni specjaliści, którzy na bieżąco poszerzają
swoją wiedzę i umiejętności. Jesteśmy w stanie zaoferować pomoc drogową obejmującą pojazdy ciężarowe, usługi mobilnego mechanika, wyciąganie z rowu i transport ciągników. Radomsko to jedna z lokalizacji, na której terenie świadczymy usługi.

Bezpieczne holowanie ciężarówek — autostrada A1 okolice Radomska 

Oprócz pomocy drogowej obejmującej holowanie TIR-ów, klienci Hol-Trans mogą liczyć na usługi takie jak dowiezienie paliwa, transport autolawetą, awaryjne otwieranie lub odpalanie pojazdu oraz drobne prace naprawcze. Nie oszczędzamy na wykorzystywanym w naszej pracy sprzęcie. Zależy nam na zapewnieniu klientom najwyższej jakości pomocy, dlatego stale inwestujemy w nowe narzędzia, a nasze holowniki i autolawety są na bieżąco serwisowane. Ofertę kierujemy do osób prywatnych i przedsiębiorstw. Pomożemy niezależnie od pory dnia i nocy — jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Masz jakiekolwiek pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Holowanie TIR Radomsko – pomoc drogowa Radomsko