POMOC DROGOWA BEŁCHATÓW – HOLOWANIE TIR

Wybierasz się w na wakacje? A może prowadzenie pojazdu to Twoja praca? Jedno jest pewne — na trasie nietrudno o kolizję, awarię lub inne nieprzewidziane zdarzenia. Mimo że większość osób nie zakłada, że podróż przebiegnie niespokojnie, to jednak warto być przygotowanym i mieć pod ręką numer do sprawdzonej auto pomocy. Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowych usługach pomocy drogowej dla właścicieli pojazdów ciężarowych na terenie autostrady A1 i w okolicach

Bełchatowa. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować m.in. profesjonalne holowanie auta, wyciąganie z rowu, usługi mobilnego mechanika i lawetę. 

Auto pomoc od Hol-Trans — autolaweta i holowanie na autostradzie A1 i w Bełchatowie

Zależy Ci na profesjonalnej pomocy drogowej? Jesteś w odpowiednim miejscu! Mamy na swoim koncie sporą grupę zadowolonych klientów. Nasze działania skupiające na pomocy drogowej dla właścicieli TIR-ów i innych rodzajów pojazdów, cieszą się w Bełchatowie bardzo dużym uznaniem. 

Dysponujemy nowoczesnymi holownikami, które skutecznie poradzą sobie nawet z pojazdami o większych gabarytach. W naszej pracy stosujemy zabezpieczenia zgodne z obecnie obowiązującymi normami. Nasze doświadczenie w zakresie holowania ciężarówek, transportu ciągników i innych usług związanych z pomocą drogową ciągle się poszerza, a dobrze przeszkolona kadra zapewnia satysfakcję ze strony naszych klientów.

Szeroka oferta auto pomocy dla właścicieli TIR-ów i innych pojazdów — działamy w Bełchatowie 

Oferta naszej firmy nie ogranicza się tylko do holowania TIR-ów. Klientom z Bełchatowa i okolic zapewniamy mobilny serwis opon, dowóz paliwa, awaryjne otwieranie pojazdu, a także dostęp do całodobowego strzeżonego parkingu. Nasza flota jest na bieżąco serwisowana, dlatego mamy pewność, że wykorzystywane w naszej pracy autolawety i holowniki są w pełni sprawne i bezpieczne w użytkowaniu. Do skorzystania z auto pomocy zapraszamy właścicieli TIR-ów, samochodów osobowych, dostawczych, ciągników i nie tylko. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Masz jakiekolwiek pytania? Z chęcią na nie
odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu.

Holowanie TIR Bełchatów – pomoc drogowa Bełchatów