Kilka słów na naszej firmie HolTrans

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży pomocy drogowej. Przez wiele lat obsłużyliśmy ogromną liczbę klientów, którzy są zadowoleni z faktu, że zadania wykonujemy przestrzegając norm najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa. Nasze doświadczenie stale się poszerza, więc stale polepszamy poziom naszych usług, a to przekłada się na rosnącą satysfakcję klientów.

W parze z doświadczeniem idzie duża wiedza naszych pracowników, którzy stale ją poszerzają. W naszej firmie pracują osoby, dla których mechanika pojazdowa i pomoc drogowa jest nie tylko pracą, ale również wielką pasją. Korzystając z naszej oferty, klient ma pewność, że oddał swój pojazd w ręce najlepszych możliwych fachowców działających w branży.

Nie zapominajmy o tym, że jesteśmy firmą posiadającą szeroką ofertę. Zapewniamy holowanie różnych typów pojazdów, w tym aut ciężarowych typu TIR. Prowadzimy też mobilny serwis opon, wykonujemy drobne naprawy na trasie, dowozimy paliwo, awaryjnie otwieramy oraz uruchamiamy pojazdy, a także zapewniamy dostęp do strzeżonego parkingu całodobowego.

Dysponujemy najlepszym wyposażeniem pozwalającym na świadczenie usług z zakresu pomocy drogowej na najwyższym poziomie. Stale inwestujemy w nowe pojazdy i narzędzia, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom najlepszą możliwą pomoc na drodze.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy z powiatu radomszczańskiego, piotrkowskiego, opoczyńskiego, bełchatowskiego i okolic. Zapewniamy całodobową obsługę klientów również w weekendy, święta i dni wolne od pracy.